Zákon o pojistném na důchodové spoření - Lenka Geržová; Stanislav Kouba

Zákon o pojistném na důchodové spoření - Lenka Geržová; Stanislav Kouba
Kód9788074780172
PodnázevKomentář
AutorLenka Geržová; Stanislav Kouba
ISBN978-80-7478-017-2
Počet stran252
Výška23,3 cm
Šířka15,7 cm
Tloušťka1,4 cm
Platnost akce2099-12-31
Druh sortimentuKniha
Jazykčeština
VazbaBrožovaná bez přebalu lesklá
VydavatelWOLTERS KLUWER
Cena s DPH s DPH399 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

- Publikace slouží jako praktický průvodce při řešení výkladových problémů při aplikaci zákona o pojistném na důchodové spoření pro účastníky důchodového spoření, zaměstnavatele, penzijní společnosti či správce pojistného.
- Každé ustanovení je uvedeno příslušnou částí důvodové zprávy k zákonu, na které navazuje výklad autorů, seznam souvisejících ustanovení v zákoně a jiných právních předpisech a případně soudních rozhodnutí, která by se pojistného na důchodové spoření mohly týkat.
-  Komentář blíže seznamuje s ustanoveními jiných právních předpisů, na které zákon o pojistném na důchodové spoření navazuje, nebo se kterými souvisí – jedná se především o ustanovení daňového řádu, zákona o důchodovém spoření, zákona o daních z příjmů nebo zákona o pojistném na sociální zabezpečení a příspěvku na státní politiku zaměstnanosti.
- Přílohu publikace tvoří převodní tabulka usnadňující orientaci mezi ustanoveními zákona o pojistném na důchodové spoření a souvisejících právních předpisů. Publikace obsahuje příklady popisující typové situace, které mohou při aplikaci zákona nastat.
-  Autorský tým tvoří spoluautoři zákona

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize