Vánoce a Velikonoce v úvahách Tomáše Halíka - Tomáš Halík; Tomáš Halík

-13 %
Vánoce a Velikonoce v úvahách Tomáše Halíka - Tomáš Halík; Tomáš Halík
Kód8594015312330
PodnázevKrásný hlas a hluboké myšlenky Tomáše Halíka
AutorTomáš Halík; Tomáš Halík
Druh sortimentuCD
EdiceAudioknihy
ISBN859-4-15-31233-0
Jazykčeština
Počet stran0
Rok vydání2013
Šířka14,1 cm
Tloušťka0,7 cm
VydavatelVYŠEHRAD
Výška12,7 cm
Běžná cena s DPH249 Kč
Sleva32 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH217 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Profesor UK, prezident České křesťanské akademie a farář Akademické farnosti Praha, člen Evropské akademie věd a umění, Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D. patří mezi významné české intelektuály a morální autority, uznávané doma i ve světě. Je autorem řady knih, přeložených do různých světových jazyků. Působil mj. jako konzultor Pražské rady pro dialog s nevěřícími v Římě a jako člen "Evropské rady moudrých" v Bruselu, byl hostujícím profesorem mj. na univerzitách v Oxfordu a Cambridge.

Věnuje se mezináboženskému dialogu, byl v USA a Rakousku vyznamenán za zásluhy o toleranci a duchovní svobodu. V letech 2006 - 2007 dostal doma i v zahraničí prestižní ceny za literaturu. Tomáš Halík považuje za své hlavní poslání duchovní doprovázení lidí hledajících a tázajících se. Svými kázáními v univerzitním kostele Nejsvětějšího Salvátora v Praze se snaží oslovit i ty, "kteří nezdomácněli v kostelních lavicích".

Nabízíme výběr z jeho meditací nad liturgickými texty hlavních křesťanských svátků, Vánoc a Velikonoc. Tato nahrávka byla věnována životnímu jubileu Tomáše Halíka.

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize