Stříbrný vítr - Novotná Jitka

Akce
-26 %
Stříbrný vítr - Novotná Jitka
Kód9788087530870
Podnázev15 rozhovorů se zajímavými muži
AutorNovotná Jitka
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-87530-87-0
Počet stran180
Výška22,2 cm
Šířka17 cm
Tloušťka2,3 cm
Jazykčeština
Rok vydání2017
VazbaPevná bez přebalu lesklá
VydavatelRADIOSERVIS
Běžná cena s DPH269 Kč
Sleva70 Kč 26 %
Cena s DPH s DPH199 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Moderátorku Jitku Novotnou znáte z vysílání Českého rozhlasu a České televize. Je poučenou a zároveň empatickou partnerkou zpovídaných osobností, což jistě přispělo k mimořádné posluchačské oblibě jejího cyklu rozhlasových rozhovorů „se zajímavými muži“, který pod názvem Stříbrný vítr vysílá stanice Dvojka.

Pro stejnojmennou publikaci vybrala patnáct rozhovorů s významnými osobnostmi současné české umělecké a vědecké scény. Představuje nejen jejich profesní přínos, ale v citlivých průhledech do soukromí se jí zároveň daří rozkrývat lidské kvality zpovídaných. V neposlední řadě pak seznamuje čtenáře s mnohotvárností a úskalími jejich oborů.

Publikace Stříbrný vítr obsahuje „tak trochu jiné rozhovory“, mířící hlouběji, než je v tomto žánru zvykem. Poskytli je dětský onkolog Josef Koutecký, houslový virtuos Václav Hudeček, fejetonista Rudolf Křesťan, herec Jiří Dvořák, kunsthistorik Jaromír Zemina, hudební kritik Jiří Černý, režisér Petr Weigl, překladatel Martin Hilský, hudebník Jan Spálený, teoretik architektury Adam Gebrian, rozhlasový tvůrce Josef Veselý, divadelní ředitel Milan Hein, muzikolog a skladatel Miloš Štědroň, básník a textař František Novotný a designér Maxim Velčovský.
hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize