Stíny nad zálivem - Clarkeová Lucy

-13 %
Stíny nad zálivem - Clarkeová Lucy
Kód9788027105984
AutorClarkeová Lucy
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-271-0598-4
Počet stran368
Výška21 cm
Šířka15,3 cm
Tloušťka3,1 cm
Platnost akce2099-12-31
Jazykčeština
Rok vydání2018
VazbaPevná bez přebalu lesklá
VydavatelGRADA
Běžná cena s DPH369 Kč
Sleva48 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH321 Kč
Dostupnost:
Vedlejší sklad > 5 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Lucy Clarkeová, autorka knihy Stíny nad zálivem, vystudovala anglickou literaturu, je vášnivou cestovatelkou a spisovatelkou na plný úvazek. Její knihy jsou plné napětí, překvapení a nepředvídatelných závěrů.

"Bylo to téměř dokonalé. Byly jsme nejlepší přítelkyně. Trávily jsme každé léto na písečné pláži, v chatách, které spolu sousedily. Otěhotněly jsme v témže roce - a synové se nám narodili tři týdny po sobě. Naši chlapci vyrůstali na pláži, která pro ně byla dětským hřištěm. Tenkrát se zdálo být nemožné, že by mezi nás něco mohlo vstoupit. A přece, dokonalost je vysoká věž, na níž lze tančit - a dole není nic, jen velmi hluboká propast...."

A téměř nikdy není nic takové, jak na první pohled vypadá.

Sára a Isla byly nerozlučné přítelkyně. Až do té tragické události před sedmi lety: jejich synové, tehdy desetiletí, bylo uneseni silným proudem daleko od břehu. A vrátil se jen jeden. Co přesně se tenkrát stalo? Nikdo neví....Jenže ta nejistota pomalu rozkládala do té doby pevné přátelství.

Přesně po sedmi letech, v den výročí tragedie, zmizel i druhý chlapec, syn Sáry Jacob. Co se doopravdy tenkrát stalo? Kdo a proč stále skrývá hrozné tajemství?

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize