Stingl Miloslav Biografie cestovatelské legendy - Adam Chroust

-13 %
Stingl Miloslav Biografie cestovatelské legendy - Adam Chroust
Kód9788074628702
PodnázevBiografie cestovatelské legendy
AutorAdam Chroust
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-7462-870-2
Jazykčeština
Počet stran512
Rok dotisku2017
Rok vydání2016
Šířka21 cm
Tloušťka5 cm
VazbaPevná s přebalem lesklá
VydavatelJOTA
Výška26,6 cm
Běžná cena s DPH1 298 Kč
Sleva169 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH1 129 Kč
Dostupnost:
Skladem 4 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
První autorizovaná biografie cestovatelské legendy Miloslava Stingla.

Významný český cestovatel a spisovatel Miloslav Stingl po desítkách let zarytého mlčení souhlasil se zpracováním a zveřejněním svého neuvěřitelného životního příběhu, na který netrpělivě čekalo několik generací jeho věrných čtenářů. Fascinující život autora, který své etnografické výzkumy uveřejnil ve 42 knihách, jež vyšly ve 240 vydáních v nákladu převyšujícím 17 milionů výtisků, je dodnes opředen mnoha dohady a tajemstvími.

Jak je možné, že v době neprodyšně uzavřených hranic procestoval 152 zemí celého světa? Proč si ho indiánský kmen ze Severní Ameriky vybral za svého náčelníka? Co mu pomohlo přežít děsivou námořní katastrofu u břehů Afriky během jedné z jeho osmi plaveb kolem světa?

Během devatenácti let, která prožil za hranicemi své země, se mu svět měnil doslova před očima. Podívejte se v jeho vzpomínkách na průběh karibské krize přímo z obklíčeného ostrova nebo prožijte dramatickou cestu za neznámými indiánskými kmeny hluboko v neprobádaných pralesích Nové Guineje. O překvapivá setkání se slavnými krajany, vládci a světoznámými osobnostmi nebude nouze! Dlouho očekávaná kniha obsahuje 45 význačných dokumentů a fotografií uložených v dárkovém boxu.

Tajemství prolomeno! Legendární cestovatel prozradil detaily svého pozoruhodného života.
hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize