Špatná dcera - Joy Fieldingová

-15 %
Špatná dcera - Joy Fieldingová
Kód9788024936826
AutorJoy Fieldingová
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-249-3682-6
Počet stran352
Výška20,9 cm
Šířka13,4 cm
Tloušťka2,7 cm
Jazykčeština
Rok vydání2019
VazbaPevná bez přebalu lesklá
VydavatelIKAR
Běžná cena s DPH379 Kč
Sleva57 Kč 15 %
Cena s DPH s DPH322 Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Joy Fieldingová  je autorkou řady napínavých thrillerů s překvapivými konci. Nejnovější kniha Špatná dcera nevybočuje z řady, je opět o narušených rodinných vztazích, o nenávisti, zlobě, penězích a vraždě.
Když si Robin vyslechne hlasovou zprávu od své sestry Melanie, se kterou pět let nepromluvila ani slovo, cítí, že se o ni pokouší záchvat paniky. Jejich otec, jeho druhá žena a její dvanáctiletá dcera byli postřeleni doma při loupežném přepadení a jsou v kritickém stavu v nemocnici.
Jo to již více jak pět let, co se jejich otec oženil s Robininou nejlepší přítelkyní a láskou jejich bratra Aleca Tarou. Tenkrát Robin zabouchla pomyslné dveře za svým životem v rodném městě a odstěhovala se do L.A.  A nyní se musí vydat do nenáviděného města svého mládí, k otci, kterého nesnášela a k sestře, se kterou se nikdy neměly v lásce.
Od začátku se necítí ve svém starém domově dobře, stále ji přepadají záchvaty paniky, kterých se již téměř zbavila. A neustále má pocit, že nic není jak má být, že jí stále něco uniká…. Která je vlastně ta špatná dcera?

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize