Sova - Samuel Bjork

-13 %
Sova - Samuel Bjork
Kód9788025905609
PodnázevV podivném hnízdě ze sovího peří je nalezeno tělo sedmnáctileté dívky. Bizarním případem s
AutorSamuel Bjork
Datum plánovaného vydání27.11.2017
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-259-0560-9
Jazykčeština
Počet stran400
Rok vydání2016
Šířka14 cm
Tloušťka4 cm
VazbaPevná s přebalem lesklá
VydavatelPLUS
Výška21 cm
Běžná cena s DPH329 Kč
Sleva43 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH286 Kč
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Sova je druhým případem Holgera Muncha a Mii Krügerové, protagonistů napínavého detektivního románu V lese visí anděl, který vyšel vloni a způsobil senzaci mezi čtenáři detektivek. Sova nás opět zavádí do Osla, do temných a mrazivých zákoutí, vyvolávajících strach a husí kůži.

V lese nedaleko Osla je nalezena mrtvá dívka. V hnízdě ze sovího peří, v podivné, rituální pozici uprostřed pentagramu ze svíček. Kdo ji zabil a uspořádal do tak děsivé a hrůzostrašné podoby? Celý vyšetřovací tým Holgera Muncha je šokován a ihned začne pátrat. Ale stop je málo a zpočátku se podaří pouze zjistit totožnost dívky, kterou je sedmnáctiletá obyvatelka domova pro problematickou mládež.

Holger musí bojovat nejen s časem, ale i se svými vlastními myšlenkami, a podobně je na tom i Mia Krügerová, charismatická a empatická vyšetřovatelka detektivního sboru.

Novou stopu do vyšetřování přinese IT odborník oddělení vražd Gabriel Mork, který je sám napravený bývalý hacker. Gabrielův kamarád z doby, kdy byl na druhé straně zákona, mu dodal nahrávku z internetu, která všechny vyděsí a vyvolá horečnou činnost.

Všechno nasvědčuje tomu, že vrah jedná na základě záhadných rituálů a temných vizí.
Podaří se odhalit pachatele dříve, než si najde další oběť?

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize