Sokrates - Dan Millman

-13 %
Sokrates - Dan Millman
Kód9788072812165
PodnázevPříběh o tom, jak se malý chlapec stane pokojným bojovníkem a pokojný bojovník moudrým muž
AutorDan Millman
Druh sortimentuKniha
ISBN80-7281-216-5
Jazykčeština
Kód v url92565
Platnost akce2099-12-31
Počet stran296
Rok dotisku2015
Rok vydání2005
Šířka15,5 cm
Tloušťka2,7 cm
VazbaPevná s přebalem matná
VydavatelEMINENT
Výška21,3 cm
Běžná cena s DPH299 Kč
Sleva39 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH260 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Filozofie pokojného bojovníka se stala životním stylem milionů lidí na celém světě. Ve své knize Sokrates, nesoucí podtitul Příběh o tom, jak se mladý chlapec stane pokojným bojovníkem a pokojný bojovník moudrým mužem, svým čtenářům Dan Millman předkládá dlouho očekávaný příběh o životě záhadného pumpaře a samorostlého učitele.
Zavádí nás do carského Ruska devatenáctého století. Osiřelý chlapec, jemuž v žilách koluje kozácká a židovská krev, se snaží najít své místo na slunci. Žije však v zemi, kde vláda nabádá občany, aby zabíjeli své bližní, a kde den ode dne sílí revoluční nálady. Sergej Ivanov čili Sokrates je nucen opustit vojenskou akademii, kterou považuje za svůj jediný domov, a ocitá se ve světě, v němž mu jako záchytný bod slouží pouze slib tajemného starce.
Jeho fascinující odysea, ve které má své místo odvaha, víra a láska, vypráví o tom, jak se z chlapce stává muž, jak se muž proměňuje v bojovníka a bojovník nachází mír. Je životním příběhem muže, který byl od svého narození předurčen stát se pokojným bojovníkem a mudrcem, jenž změní život lidem po celém světě.
hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize