Školák se speciálními vzdělávacími potřebami - Jitka Kendlíková

-13 %
Školák se speciálními vzdělávacími potřebami - Jitka Kendlíková
Kód9788074963056
PodnázevPraktická příručka s pracovními listy a metodickými pokyny
EdiceDobrá škola
AutorJitka Kendlíková
ISBN978-80-7496-305-6
Počet stran134
Výška30 cm
Šířka21,5 cm
Tloušťka1 cm
Druh sortimentuKniha
Jazykčeština
Rok vydání2017
VydavatelRAABE
Běžná cena s DPH390 Kč
Sleva51 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH339 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Publikace Školák se speciálními vzdělávacími potřebami přináší nápady, jak pracovat s těmito žáky v průběhu plnění školní docházky, a to jak ve výuce, tak mimo ni.

Příručka je určena pedagogům, učitelům i jejich asistentkám, poradenským pracovníkům, speciálním pedagogům a školním psychologům a také rodičům.

V teoretickém úvodu připomíná legislativní rámec problematiky, definuje některé pojmy, nastiňuje možnosti spolupráce s odborníky a představuje nástroje vhodné pro práci se žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Poskytuje také metodický návod, jak s publikací pracovat.

Druhou část příručky tvoří pracovní listy přehledně rozdělené do osmi tematicky zpracovaných kapitol. Ty se zaměřují zejména na trénink pozornosti a paměti, sociálních dovedností a komunikace, orientaci v prostoru a čase nebo emocionální výchovu. Najdete zde ale i část věnovanou nadaným žákům. Pracovní listy jsou zajímavě výtvarně zpracovány. Jednotlivé kresby přinesou nejen poučení, ale díky umu ilustrátorky také pobaví.

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize