Škoda nevařit Kuchařka plná hudby - Martin Škoda

-13 %
Škoda nevařit Kuchařka plná hudby - Martin Škoda
Kód9788087049990
PodnázevKuchařka plná hudby
AutorMartin Škoda
ISBN978-80-87049-99-0
Počet stran224
Výška24,5 cm
Šířka17,6 cm
Tloušťka3 cm
Druh sortimentuKniha
Jazykčeština
Rok vydání2017
VazbaPevná s přebalem matná
VydavatelSMART PRESS
Běžná cena s DPH399 Kč
Sleva52 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH347 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Kuchařku napsal Martin Škoda v 17 letech pro své vrstevníky. Kniha je plná skvělých receptů, fotografií, rad a tipů, k nimž se Martin postupem času vlastními zkušenostmi dopracoval, a také hudby. Kuchařka je rozdělena na kapitoly, při kterých mladí chtějí nebo potřebují vařit (například když chtějí okouzlit toho druhého, připravují si jídlo na cestu, nemají zrovna po ruce tunu ingrediencí, na stres či kocovinu nebo pokud chtějí vylepšit zaběhlou českou klasiku).
Každý recept je navíc doplněn songem, který může doladit atmosféru při vaření i po něm. A když už jsme u toho, že by byla škoda nevařit, tak by jistě byla škoda zůstat jen v kuchyni a nikam se nepodívat – s Martinem máte možnost vycestovat do světa, kam se vydal nejen za zábavou, ale také za tamní gastronomií. Kuchařka Martina Škody (mladého českého Jamieho Olivera) je jedinečná nejen svým obsahem, ale také designem – o originální layout a vazbu, se zasloužili mladí umělci, kteří na svém kontě již mají ocenění za „nejkrásnější“ knihu roku 2010.
První vydání knihy bylo oceněno 3. místem v kategorii Nejlepší kuchařská prvotina soutěže World Gourmand Cookbook Awards 2013.
hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize