Sčítání a odčítání do 20 - Cemerková Golová Petra a kolektiv

-14 %
Sčítání a odčítání do 20 - Cemerková Golová Petra a kolektiv
Kód9788074961311
PodnázevProcvičování učiva matematiky pro 2. a 3. ročník ZŠ
AutorCemerková Golová Petra a kolektiv
ISBN978-80-7496-131-1
Počet stran16
Výška30 cm
Šířka11,2 cm
Tloušťka0,2 cm
Druh sortimentuKniha
Jazykčeština
Rok vydání2014
VazbaBrožovaná bez přebalu lesklá
VydavatelRAABE
Běžná cena s DPH59 Kč
Sleva8 Kč 14 %
Cena s DPH s DPH51 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Ve slovních úlohách řeší problémové situace z reálného života a díky tomu přirozeně přemýšlí v souvislostech a začíná se také orientovat ve světě financí. Pracovní sešit je zaměřený na procvičování násobení a dělení v oboru malé násobilky 6?10, porovnávání čísel, posloupnost čísel, logické řady, rovněž na práci s daty, tabulkou, grafem a obsahuje netradiční slovní úlohy.

Všechny aktivity vhodně podporují rozvoj dítěte v návaznosti na školní vzdělávání podle RVP ZV. Pracovní sešit je sestaven tak, aby s ním dítě mohlo pracovat samostatně - rodič by měl motivovat, být oporou, povzbuzovat! Sešit je součástí sady 6 pracovních sešitů, které jsou určeny všem školákům 3. a 4. ročníku ZŠ k procvičování učiva matematiky a geomoterie: Násobení a dělení v oboru malé násobilky 6?10 Sčítání a odčítání do 100 Sčítání a odčítání do 1000 Násobení a dělení mimo obor malé násobilky Svět financí Geometrie Pracovní sešity rozvíjí zajímavou a motivační formou základní dovednosti, které jsou důležité pro zvládnutí vzdělávacího okruhu Matematika a její aplikace.

Sešity pro Vaše děti připravili zkušení učitelé a učitelky, kteří čerpali ze svých zkušeností z mnoha let praxe práce s dětmi.

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize