Putování Jižní Afrikou - Ladislav Hanousek

Akce
-10 %
Putování Jižní Afrikou - Ladislav Hanousek
Kód9788085822717
AutorLadislav Hanousek
Druh sortimentukniha
ISBN978-80-85822-71-7
Počet stran96
Výška23,2 cm
Šířka17 cm
Tloušťka1 cm
Jazykčeština
VazbaBrožovaná bez přebalu lesklá
VydavatelKLETR
Běžná cena s DPH229 Kč
Sleva24 Kč 10 %
Cena s DPH s DPH205 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u nakladatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Putování Jižní Afrikou Autor projel za 16 dnů Jihoafrickou republiku cestou, která zahrnula ty nejhezčí národní parky i velká města této exotické země. Kniha je uvedena mottem: "Není těžké vyjet z Čech do světa s cestovní kanceláří. Není ale ani těžké vyjet do světa bez cestovní kanceláře. Je to příjemné a zpravidla levnější. Je jen třeba vědět, jak na to. "

Z připravované série knih o individuálních cestách po Evropě i za oceán vychází jako první Jihoafrická republika. Autor, dětský lékař, ji zvolil pro její krásu, barevnost a dokládá, že je to - bez ohledu na obecné mínění dané televizními reportážemi - země bezpečná, s přátelskými obyvateli.Popisuje okruh kolem celé JAR, který projel za dva týdny a ukazuje v textu i na fotografiích nejzajímavější místa národních parků plných zvěře i velkých měst jako je Johannesburg, Pretorie či Kapské Město.

Kniha není jen cestopis nebo jen průvodce. Je to návod, jak si připravit vlastní itinerář, jak si nejlépe vypůjčit v cizí zemi auto, jak nakoupit, nalézt nocleh, a to nejen v Africe. Mnoho rad, včetně těch zdravotních, je obecných, použitelných i v jiných zemích.

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize