První kroky z kouření - Atkins Simon

Akce
-29 %
První kroky z kouření - Atkins Simon
Kód9788072971121
EdicePrvní kroky
AutorAtkins Simon
ISBN978-80-7297-112-1
Počet stran84
Výška18,2 cm
Šířka12,7 cm
Tloušťka0,7 cm
Platnost akce2099-12-31
Druh sortimentuKniha
Jazykčeština
Rok vydání2014
VazbaBrožovaná s přebalem lesklá
VydavatelDORON
Běžná cena s DPH139 Kč
Sleva40 Kč 29 %
Cena s DPH s DPH99 Kč
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Jste jedním z těch dvou z každých tří kuřáků, kteří se beznadějně snaží svého zlozvyku zbavit? Stojí vás kouření peníze a ničí zdraví, ale přestat se zkrátka zdá být příliš těžké? Pokud je to tak, pak je kniha První kroky z kouření právě pro vás. Tuto praktickou knihu napsal lékař, který má dlouholeté zkušenosti s tím, jak pomoci svým pacientům odvyknout tabáku, a seznámí vás s potřebnými kroky, které povedou k zdravější budoucnosti - od nikotinových náplastí, elektronických cigaret nebo akupunktury až po mobilní aplikace.

Praktická příručka začíná líčením příčin, proč je kouření škodlivé a proč lidé kouří, a nastiňuje jednotlivé fáze odvykání. Následuje líčení různých způsobů terapie, od technických pomůcek po psychologickou pomoc. Na konci je motivační závěr líčící benefity plynoucí z abstinence. V knížce jsou názorné tabulky a stejně jako všude v řadě První kroky jsou vyvraceny nejčastější mýty, které o kouření a jeho odvykání kolují.

Dr. Simon Atkins je vyhledávaný praktický lékař. Často také pojednává o zdravotních tématech v médiích, a to jak v televizi a rádiích, tak v knihách, novinách a časopisech. Je také autorem knihy První kroky k životu s demencí.

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize