Případy soudce Ti - Frédéric Lenormand

Akce
-20 %
Případy soudce Ti - Frédéric Lenormand
Kód9788074073700
PodnázevČíňan nikdy nelže
AutorFrédéric Lenormand
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-7407-370-0
Jazykčeština
Počet stran240
Rok vydání2017
Šířka12 cm
Tloušťka2 cm
VazbaBrožovaná bez přebalu lesklá
VydavatelGARAMOND
Výška19,5 cm
Běžná cena s DPH260 Kč
Sleva52 Kč 20 %
Cena s DPH s DPH208 Kč
Dostupnost:
Skladem 5 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Frédérik Lenormand, pokračovatel slavného spisovatele Roberta van Gulika, nás opět zavádí do Číny 7.století v příběhu soudce Ti - Číňan nikdy nelže.

Soudce Ti má problém: skupina nestoudných banditů se přestrojila za soudce a jeho pobočníky a okradla bohaté členy sdružení nefritu. Kdo měl odvahu takto zostudit ctihodného soudce? Ti je zoufalý a už se vidí, jak je ve vyhnanství někde v horách mezi nevzdělanými a primitivními lidmi. Jeho manželky se rozhodnou zasáhnout a zachránit mu pověst. Dohodnou se s slavným spisovatelem, který začne vypracovávat oslavné zprávy o slovutném a chytrém soudci Ti.

Soudce také mezitím přemýšlí, jak si zachránit pověst. Vedle záhady ukradeného nefritu se začne zabývat deset let starou loupeží chrámových soch, kvůli které přejde strašidelný most a odhalí záhadu duchů. Najde nelítostnou, zákeřnou vražednici a zjistí, že všechno souvisí se vším.

Oslavné ódy, sepsané spisovatelem, se nakonec ukážou jako oprávněné a soudce Ti je opět oslavován jako slovutný vyšetřovatel.

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize