Příliš krátký provaz - FitzSimmons Matthew

-15 %
Příliš krátký provaz - FitzSimmons Matthew
Kód9788024256467
EdiceSvětový bestseller
AutorFitzSimmons Matthew
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-242-5646-7
Počet stran400
Výška23,5 cm
Šířka15 cm
Tloušťka2,8 cm
Jazykčeština
Rok vydání2017
VazbaPevná bez přebalu lesklá
VydavatelKNIŽNÍ KLUB
Běžná cena s DPH359 Kč
Sleva54 Kč 15 %
Cena s DPH s DPH305 Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Autor knihy Příliš krátký provaz Matthew FitzSimmons , přestože se věnuje především vyučování literatury a divadla, napsal politický thriller , první ze série s kontroverzním hlavním představitelem hackerem Gibsonem Vaughnem. Román měl velkou a kladnou odezvu na internetu a byl vyhlášen v prosinci 2015 nejlepší knihou měsíce na Amazonu.

Bývalý mariňák a v současnosti propuštěný ajťák Gibson Vaughn si usilovně hledá novou práci. Trochu mu to komplikuje jeho minulost. Ve svých šestnácti letech byl nejhledanějším hackerem v Americe a to mu při hledání zaměstnání moc nepomáhá.

Když se Gibsonovi ozve bývalý šéf ochranky senátora Lombarda a jeho starý známý s nabídkou – nebo spíše požadavkem na jeho hackerské dovednosti – neváhá . Před deseti lety náhle zmizela dcera senátora Lombarda Susanne, která byla od malička Gibsonovou kamarádkou a skoro sestrou. Naposledy byla viděna na benzinové stanici, míle vzdálené od svého domova. A z benzinové stanice se prostě vypařila. Potom ji již nikdy nikdo neviděl, pátraní po ní bylo bezvýsledné.

Senátor Lombard aspiruje na funkci presidenta USA a rád by měl tuto záhadu konečně uzavřenou.

Gibson se rád zapojí do pátrání po Susanne. Měl ji rád jako sestru a stále se mu po ní stýská. A zároveň doufá, že při tom vypátrá důvod sebevraždy svého otce, který se zabil krátce potom.

Jeho hackerské schopnosti a příliš krátký provaz ho nakonec dovedou k řešení.

 

KNIHY OD STEJNÉHO AUTORA
hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize