Příběhy z jiného vesmíru - Marek Orko Vácha

-13 %
Příběhy z jiného vesmíru - Marek Orko Vácha
Kód9788072951987
AutorMarek Orko Vácha
Datum plánovaného vydání20.03.2019
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-7295-198-7
Jazykčeština
Počet stran108
Rok dotisku2016
Rok vydání2015
Šířka11 cm
Tloušťka1 cm
VazbaBrožovaná bez přebalu lesklá
VydavatelCESTA
Výška19,3 cm
Běžná cena s DPH138 Kč
Sleva18 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH120 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Je to knížka o nás a o Bohu, a přece to není klasická učebnice teologie. Je to knížka příběhů z jiného vesmíru, totiž z toho, který je uvnitř nás. A pokud se těmto příběhům podaří, aby se něco probudilo ve vašem nitru, (nebo srdci, nebo duši, říkejte si tomu, jak chcete) a začalo vnímat sebe sama, druhého a lásku kterou nás druzí a Bůh zahrnují, budete cítit něco podobného, jako Honza, jeden z účastníků tábora, které Orko se svými přáteli pravidelně pořádá:

„Nejhezčí zážitek… to nesení hvězdy z Klárčina filmu. V té chvíli jsem vás miloval a přesto nenáviděl. Protože tak silné zážitky – ač jsou kladné – to už není jen radost, obdiv… Nenáviděl jsem vás, že musím plakat, nenáviděl jsem vás za to, že mi bez uvážení předáváte takovou krásu v takovém drobounkém bodě času, ¬ miloval jsem vás za víru ve mne samého…“

A Orko k tomu dodává: „Se mnou je to poslední večer a poslední ráno stejné. Miluji a nenávidím naše táborníky, že se mi tak rychle a snadno dostali pod kůži a do duše, že kvůli nim, jen dospívajícím, musím plakat.
hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize