Prevence proti rakovině.... a její léčba - Josef A. Zentrich

-13 %
Prevence proti rakovině.... a její léčba - Josef A. Zentrich
Kód9788073360740
Podnázev...a její léčba
AutorJosef A. Zentrich
ISBN978-80-7336-074-0
Počet stran246
Výška21 cm
Šířka15,5 cm
Tloušťka2,5 cm
Kód v url170377
Druh sortimentuKniha
Jazykčeština
Rok vydání2010
VazbaPevná bez přebalu lesklá
VydavatelFONTÁNA
Běžná cena s DPH238 Kč
Sleva31 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH207 Kč
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Léčba onkologických onemocnění pomocí přírodních terapeutických postupů je téma často profanované, které fenoménu přírodního léčitelství díky nezodpovědným jedincům a obskurním metodám nezřídka škodí a zanechává za sebou pouze zklamané naděje.

Josef A. Zentrich patří již po desetiletí k těm bylinářským odborníkům, kteří ve své práci prosazují zdravý rozum a střízlivé uvažování, vždy pečlivě posuzované mnoha objektivními hledisky. V této publikaci, která je rozšířeným vydáním dřívějšího titulu, shrnuje své dosavadní poznatky s nádorovými nemocemi a možnostmi, které nabízí tradiční i moderní lidové léčitelství, zejména jeho bylinářské odvětví.

V další části se autoři věnují také jiným neinvazivním metodám léčby, které vycházejí ze starobylých tradic indocké, tibetské a čínské medicíny, reflexní terapie a dalších rozšířených léčebných systémů, jako je makrobiotika či urinoterapie. Důraz je kladen také na životosprávné a očistné techniky, vlivy vnějšího prostředí, ale i na psychické a duchovní příčiny zhoubných chorob.

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize