Povídej, co vidíš - Fieldingová Joy

-15 %
Povídej, co vidíš - Fieldingová Joy
Kód9788024928647
AutorFieldingová Joy
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-249-2864-7
Počet stran360
Výška21 cm
Šířka13,2 cm
Tloušťka2,5 cm
Jazykčeština
Rok vydání2015
VazbaPevná bez přebalu lesklá
VydavatelIKAR
Běžná cena s DPH299 Kč
Sleva45 Kč 15 %
Cena s DPH s DPH254 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Autorka thrilleru, Povídej, co vidíš, Joy Fieldingová patří mezi nejoblíbenější spisovatelky této doby. Na svém kontě má přes dvě desítky psychothrillerů s výraznými ženskými hrdinkami, které právě procházejí životní krizí. Ústřední postavou thrilleru Povídej, co vidíš je mladá, krásná a bohatá Bailey Carpenterová, vyšetřovatelka u známé právnické firmy v Miami. Její poklidný život se rozpadne poté, co jí při sledování podezřelé osoby přepadne a surově znásilní neznámý muž. Od té chvíle je z Bailey uzlík nervů, není schopna vyjít ze svého bytu, s kýmkoli se stýkat, stále je na pokraji úplného zhroucení. Přispívá k tomu i neschopnost policie najít pachatele.

Dlouhou chvíli si občas krátí pozorování okolních domů a přemýšlením, kdo ji napadl. Všimne si v protějším muže, který ji pozoruje - alespoň si to namlouvá. A začne ho sledovat. Může to být on, kdo ji v noci budí telefonem? Nebo to jsou jen představy její choré mysli?

Má pocit, že ji již nikdo nevěří. Policie ji má dávno za pomatenou a její nevlastní sestra, která se o ní začala starat v době její nemoci, jí již také nevěří. Ale Bailey si uvědomuje, že pokud nenajde muže, který ji znásilnil a nerozluští všechny zásady kolem sebe, nevrátí se do svého poklidného normálního života.

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize