Poslední výročí - Moriarty Liane

-20 %
Poslední výročí - Moriarty Liane
Kód9788024933696
PodnázevOsud si s námi někdy prapodivně zahrává
AutorMoriarty Liane
Druh sortimentuKniha
EdiceSvětový bestseller
ISBN978-80-249-3369-6
Jazykčeština
Počet stran400
Rok vydání2017
Šířka15,7 cm
Tloušťka3,2 cm
VazbaPevná bez přebalu matná
VydavatelIKAR
Výška23,6 cm
Běžná cena s DPH359 Kč
Sleva72 Kč 20 %
Cena s DPH s DPH287 Kč
Dostupnost:
Skladem 2 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Sophii táhne na čtyřicet, a ačkoliv je taková optimistka, že podle své kamarádky Claire nevidí sklenici zpola, ale úplně plnou, už i ji začínají trochu znervózňovat biologické hodiny a nová známost je přitom v nedohlednu. Neudělala chybu, když tak lehkovážně pustila k vodě Thomase, nejhodnějšího muže, jakého kdy poznala? Sophie začíná mít pocit, že její život uvízl na mrtvém bodě, když jednoho dne zjistí, že jí Thomasova mazaná prateta z Ostrova počmáraných blahovičníků ve své závěti odkázala něco tak nečekaného, že tím Sophii jako pohádková kmotřička obrátí život úplně naruby.

Grace je krásná ledová královna a má všechno, o čem kdy snila: manžela, který ji miluje, a čerstvě narozeného syna. Jak se s tím ale vypořádá, když vidí, jak se Sophie na oba toužebně dívá?

Veronice se v životě nic nedaří a na všechny má dopal. Nejvíc na pratetu Connii za to, že umřela a že do své závěti zahrnula zrovna Sophii! Veronika je odhodlaná závěť napadnout a hnát celou „kauzu“ až před nejvyšší soud. A taky vyřešit záhadu Ostrova počmáraných blahovičníků a napsat o tom knihu! Ukázka z textu

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize