Pomsta - Brown Sandra

-15 %
Pomsta - Brown Sandra
Kód9788024933825
AutorBrown Sandra
Druh sortimentuKniha
EdiceSvětový bestseller
ISBN978-80-249-3382-5
Jazykčeština
Počet stran376
Rok vydání2017
Šířka13,3 cm
Tloušťka3 cm
VazbaPevná s přebalem lesklá
VydavatelIKAR
Výška20,7 cm
Běžná cena s DPH299 Kč
Sleva45 Kč 15 %
Cena s DPH s DPH254 Kč
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Úspěšná americká spisovatelka Sandra Brown je oblíbená u čtenářek na celém světě, Česko nevyjímaje. Její poslední napínavý román Pomsta začne vraždou soudního vykonavatele při soudním jednání a celým románem až do konce graduje napětí.

Texaský ranger Crawford Hunt se po náhlé smrti své manželky dostal téměř na dno své existence. Nakonec si uvědomil, že se musí vzpamatovat a žít normálním životem a především se musí postarat o svoji malou dceru. Podá si žádost o vrácení dcery do vlastní péče a právě při projednávání žádosti u soudu do soudní síně vtrhne maskovaný střelec a omylem - nebo úmyslně zastřelí soudního vykonavatele. Crawford Hunt ho ihned začne pronásledovat a honička skončí na střeše soudní budovy zastřelením podezřelého.

Vyvstanou zásadní otázky - z jakého důvodu byl zastřelen soudní vykonavatel, kdo měl být opravdu terčem, co měl útočník společného s osobami v soudní síni - a mnoho dalších.

Crawford přes osobní potíže začne pátrat po souvislostech a s pomocí soudkyně Holly nakonec rozplete složité předivo, které vedlo k zosnování komplikované pomsty.

KNIHY OD STEJNÉHO AUTORA
hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize