Počátek - Dan Brown

-13 %
Počátek - Dan Brown
Kód9788025723869
AutorDan Brown
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-257-2386-9
Počet stran416
Výška22,5 cm
Šířka15,2 cm
Tloušťka5,2 cm
Jazykčeština
Rok vydání2018
VazbaPevná s přebalem lesklá
VydavatelARGO
Běžná cena s DPH448 Kč
Sleva58 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH390 Kč
Dostupnost:
Skladem 4 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Dan Brown se ve své nejnovější knize Počátek zabývá s oblíbeným symbologem, profesorem Robertem Langdonem, původem vzniku člověka. Je to příběh, ve kterém vědec, futurista a vizionář Edmond Kirsch údajně našel důkaz, že Bůh nemá se vznikem člověka nic společného.

Robert Langdon přijíždí do moderního Guggenheimova muze v Bilbau, aby se tu zúčastnil představení objevu, který "navždy změní tvář vědy". Organizátorem je jeho přítel a bývalý student Edmond Kirsch, vědec a miliardář, kterého mnozí považují za kontroverzní osobnost celosvětového formátu vzhledem k jeho velkolepým vynálezům a smělým předpovědím.

Kirsch tvrdí, že zde zveřejní svůj přelomový objev týkající se základů lidské existence, který může mít dalekosáhlé následky. Langdon a stovky dalších hostů zaskočí, když se pečlivě připravený večer změní v chaos. Kirsche totiž někdo zavraždí dříve, než stihne svůj přelomový objev oznámit.

Langdon musí spolu s ředitelkou muzea Ambrou Vidalovou rychle zmizet. Ujedou do Barcelony, aby se pokusili uniknout vrahům a našli klíč ke Kirschovu objevu.

Podaří se jim rozluštit záhadu původu člověka dříve, než budou důkazy zničeny a Počátek nenávratně ztracen?

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize