Pět Tibeťanů pro děti - Barbara Simonsohn

Pět Tibeťanů pro děti - Barbara Simonsohn
Kód9788072053636
PodnázevPět prastarých tibetských cviků pro tělesné a duševní zdraví a rovnováhu dítěte
Cena s DPH s DPHna dotaz
Dostupnost:
Nelze objednat
Tento produkt nelze zakoupit
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Dnes již téměř každý zná tajemství pěti prastarých tibetských cviků - ritů, které pomáhají udržovat energetickou rovnováhu, vitalitu a mládí a rozvíjejí psychický potenciál člověka. Pět Tibeťanů si získalo statisícepříznivců ba nadšenců po celém světě. U nás se díky publikacím Pět TibeŤanů a Cestování s Pěti Tibeťany, které vydalo nakladatelství Pragma, stalo téměř masovým hnutím.

Barbara Simonsohn rozvinula ověřenou techniku tak, aby ji mohli využívat ti nejmladší. Její kniha názorně dětem a jejich rodičům ukazuje, jak se naučit koncentrovat, odstraňovat energetické bloky a zábrany a uvědomovat si své tělo. Společné cvičení dětí a rodičů nesporně přispívá k atmosféře pohody, harmonie a důvěry v rodině. Pět Tibeťanů pro děti je určena všem, komu lezí na srdce duševní a tělesné zdraví nejmladší generace.

Barbara Simonsohn, nar. roku 1945 v Hamburku, vystudovala politoligii a pracovala jako nezávislá novinářka. Již dlouhou dobu pořádá v Německu a v USA kurzy celostní terapie, holistické metody rozvoje osobnosti, tehcniky Radiance a cvičení Pěti Tibeťanů