Obličejové dermatózy - Zuzana Nevoralová; Jarmila Rulcová; Nina Benáková

-15 %
Obličejové dermatózy - Zuzana Nevoralová; Jarmila Rulcová; Nina Benáková
Kód9788020448910
Podnázev2., přepracované a doplněné vydání
EdiceAeskulap
AutorZuzana Nevoralová; Jarmila Rulcová; Nina Benáková
ISBN978-80-204-4891-0
Počet stran304
Výška20,9 cm
Šířka15 cm
Tloušťka2,3 cm
Druh sortimentuKniha
Jazykčeština
Rok vydání2018
VazbaPevná bez přebalu lesklá
VydavatelMLADÁ FRONTA
Běžná cena s DPH420 Kč
Sleva63 Kč 15 %
Cena s DPH s DPH357 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Kniha Obličejové dermatózy je aktualizovanou a rozšířenou verzí knihy z roku 2016, která byla již za čtyři měsíce po vydání kompletně rozebrána.
Autorkami monografie jsou zakladatelky sekce Akné a obličejové dermatózy České dermatovenerologické společnosti a specialistky na danou problematiku v České republice.
Společně předkládají čtenáři komplexní a recentní pohled na epidemiologii a patogenezi, klinický obraz, terapii, průběh a prognózu pěti hlavních obličejových dermatóz.
Jedná se o akné, růžovku, demodikózu, periorální dermatitidu a seboroickou dermatitidu. Navíc jsou v tomto vydány u akné a růžovky doplněny poznatky týkající se mikrobiomu a léčby v těhotenství. Zcela nová je podkapitola věnovaná hidradenitidě.

V druhé části knihy je uvedena řada kazuistik zmíněných chorob – od lehkých po nejzávažnější formy. Text je doplněn bohatou obrazovou dokumentací, řadou schémat a tabulek.
Publikace je určena nejen dermatovenerologům, ale i alergologům, pediatrům, praktickým lékařům a dalším specialistům se zájmem o tuto problematiku.
hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize