O nevěře trochu jinak - Ida Myslikovjanová

Akce
-10 %
O nevěře trochu jinak - Ida Myslikovjanová
Kód9788072637058
AutorIda Myslikovjanová
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-7263-705-8
Jazykčeština
Kód v url187857
Platnost akce2099-12-31
Počet stran208
Rok vydání2011
Šířka10,7 cm
Tloušťka1,2 cm
VazbaBrožovaná bez přebalu lesklá
VydavatelANAG
Výška17,8 cm
Běžná cena s DPH239 Kč
Sleva24 Kč 10 %
Cena s DPH s DPH215 Kč
Dostupnost:
Externí sklad
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Pohled na nevěru v knize, kterou právě držíte v ruce, se v mnohém liší od knih, které byly o nevěře dosud napsány.

Je nevěra skutečně něčím přirozeným? Autorka se ve své knize „O nevěře trochu jinak“ zamýšlí mimo jiné nad tím, zda je opravdu normální být nevěrný, jak tvrdí náš „největší odborník na nevěru“ Miroslav Plzák. Na rozdíl od něj Ida Myslikovjanová nevěru nebagatelizuje, ani ji nevnímá jako program přírody, s nímž bychom se měli naučit trvale žít.

Co s nevěrou? Autorka Ida Myslikovjanová ve své knize zbytečně neteoretizuje, nemoralizuje, nepředkládá zaručené recepty, ale hledá východiska. Snaží se hlavně o pohled na nevěru zevnitř očima podváděného, ale i podvádějícího partnera.

Konkrétní zkušenost s nevěrou je nepřenosná a žádná slova nedokážou zmírnit bolest, kterou lidé prožívají při zjištění, že je partner podvedl, že nedokázal odolat pokušení nebo že miluje někoho dalšího. Přesto je dobré vědět, co prožívají ti druzí, kteří se s nevěrou ve svém životě potýkají. Proto kniha O nevěře trochu jinak obsahuje i jedenadvacet příběhů z poradenské praxe s nastíněním možných východisek z krize, která často hrozí rozpadem manželství.

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize