Nůž - Jo Nesbo

Doporučujeme
-13 %
Nůž - Jo Nesbo
Kód9788074738777
PodnázevHarry Hole balancuje nad propastí. Už mnohokrát se probudil s temným tušením, prázdnou hla
EdiceFleet
AutorJo Nesbo
Datum plánovaného vydání13.12.2019
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-7473-877-7
Počet stran584
Výška13,8 cm
Šířka20,7 cm
Tloušťka3,9 cm
Jazykčeština
Rok vydání2019
VazbaPevná s přebalem lesklá
VydavatelKNIHA ZLÍN
Běžná cena s DPH449 Kč
Sleva58 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH391 Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Harry Hole se už mnohokrát probudil s temným tušením, prázdnou hlavou a kocovinou jako trám. Tentokrát je ovšem probuzení ještě horší než jindy. Kdysi slavný kriminalista má na rukou i kalhotách krev a až po chvíli si vybaví, že ztratil všechno. Harryho život je tentokrát úplně rozcupován….
 To tam je idylické manželství s Ráchel, ta tam je zajímavá práce vyučujícího na policejní akademii. Jediné, co mu zbylo, je věrný přítel Jim Beam. A také místo v kanceláři vedle Trulse Berntsena, kde jakožto bývalá legenda smí na přímluvu svého šéfa aspoň třídit papíry.
 Co si však Harry vybavit nedokáže, jsou události včerejšího večera v baru Jealousy. Jednotlivé střípky vyplouvají na povrch jen pomaloučku, skládají se však v strašlivý obrázek. Harry si začíná přát, aby se vůbec neprobudil, protože i zlý sen je lepší než krutá realita, jíž musí čelit. Ve chvíli, kdy si myslí, že už se dostal na samé dno a víc ztratit nemůže, se navíc objeví jeho dávný nepřítel Svein Finne. Harry má dvě možnosti: skoncovat se vším hned, anebo se ještě aspoň dočasně vzchopit.

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize