Nejlepší víkend - Patrik Hartl

-13 %
Nejlepší víkend - Patrik Hartl
Kód9788090699694
AutorPatrik Hartl
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-906996-9-4
Počet stran440
Výška18,2 cm
Šířka13,4 cm
Tloušťka3,8 cm
Jazykčeština
Rok dotisku2018
Rok vydání2018
VazbaBrožovaná bez přebalu lesklá
VydavatelBOURDON
Běžná cena s DPH396 Kč
Sleva51 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH345 Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Patrik Hartl, režisér, scénárista a spisovatel je proslulý svým nezaměnitelným smíchem. Jeho knihy se objevují na předních místech čtenářských žebříčků a zajistily Patriku Hartlovi místo mezi nejčtenějšími a nejoblíbenějšími spisovateli současnosti.

Knihy Prvok, Šampón, Tečka a Karel, Malý pražský erotikon  a Okamžiky štěstí jsou humorně a optimisticky pojaté příběhy ze života. Z této řady nevybočuje ani nejnovější titul – Nejlepší víkend.

A právě nejlepší víkend nabízí agentura, specializovaná na zajišťování zážitků. Zážitky všeho druhu, od těch pohodových až po adrenalínové na hraně únosnosti. Majitelka Markéta je žena středního věku s manželem a třemi dětmi. Pomáhá jí dcera Dáša z prvního manželství a Andrea a Bert, kteří jsou zaměřeni na organizování zážitků. A přestože se všichni denně zabývají nevšedními věcmi, sami žijí běžný a často nudný život.

Na Silvestra si všichni, nezávisle na sobě, dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich nikomu nic neřekne, ale všichni touží po tom samém: úplně změnit svůj život....

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize