Nejlepší (nejen) pražské restaurace 2016 - Libor Budinský

Akce
-50 %
Nejlepší (nejen) pražské restaurace 2016 - Libor Budinský
Kód9788090590229
PodnázevZnámkováno zlatými lvi
AutorLibor Budinský
ISBN978-80-905902-2-9
Počet stran270
Výška23,3 cm
Šířka21,7 cm
Tloušťka2,3 cm
Druh sortimentuKniha
Jazykčeština
Rok vydání2016
VazbaPevná bez přebalu lesklá
VydavatelTOPLIFE CZECH
Běžná cena s DPH600 Kč
Sleva301 Kč 50 %
Cena s DPH s DPH299 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Výběr české špičkové gastronomie, představuje více než 100 restaurací v Praze, Středočeském kraji, ale i v regionech. V letošním roce vychází výběr s hodnocením od inspektorů, náročných konzumentů, kteří celý rok 2015 poctivě hodnotili všechny zařazené restaurace. Black Book je zcela aktuální a hodnocení je platné pro kalendářní rok 2016. Kniha vychází v kvalitní pevné vazbě se zlatou ražbou na obalu a téměř 280 stranami plných kvalitních fotografií a čtivých textů o nejlepších restauracích. Čtenář se seznámí nejen s výsledkem hodnocení, ale také s podobou interiéru, vybraných pokrmů a samozřejmě cenovou hladinou nabízených delikates. Pro přehlednost jsou uvedeny i kontaktní údaje a otevírací doba hodnocených restaurací.

JAK JSME HODNOTILI? Komplexně, hodnotili jsme kvalitu nabízených pokrmů, profesionalitu obsluhy a řadu dalších atributů. Hodnotili jsme anonymně a několikrát i otevřeně. Chceme, aby byl výsledek maximálně objektivní a byl pro hosta vodítkem.

JAK POZNÁM HODNOCENOU RESTAURACI ? Všechny hodnocené restaurace, které získaly prestižní označení jedním, dvěma nebo třemi zlatými lvy, obdržely příslušnou známku kvality, kterou mohou svoji provozovnu označit. Velká černá pečeť se zlatými lvy je tak nepřehlédnutelným symbolem kvality, na kterou se mohou hosté spolehnout.

KNIHY OD STEJNÉHO AUTORA
hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize