Naslouchač - Stehlíková Petra

-13 %
Naslouchač - Stehlíková Petra
Kód9788075777034
AutorStehlíková Petra
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-7577-703-4
Počet stran376
Výška19,8 cm
Šířka12,8 cm
Tloušťka2,4 cm
Jazykčeština
Rok vydání2018
VazbaBrožovaná bez přebalu lesklá
VydavatelHOST
Běžná cena s DPH249 Kč
Sleva32 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH217 Kč
Dostupnost:
Skladem 4 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Druhé, brožované vydání původního českého fantasy románu z fascinujícího temného světa, kde se na pravdu a naději téměř zapomnělo.
Velká válka rozdělila svět na dvě části, z nichž jedna je obyvatelná a druhá zamořená jedovatými plyny. Obyvatelnou polovinu chrání štít, který čerpá energii z nerostu zvaného sklenit. V blízkosti štítu žije národ sklenařů, kteří jako jediní dokážou sklenit těžit. Platí však za to vysokou daň. Energetické pole štítu odsuzuje sklenaře k životu ve středověkých podmínkách, lidé z nížin je zotročili a těžba sklenitu jim způsobuje nemoci a znetvoření.
Třináctiletá Ilan se jako jedna z mála narodila bez deformací a navíc se vzácným darem — dokáže naslouchat sklenitu. Aby ji neodvedli od rodiny, od dětství se vydává za chlapce a skrývá se v masce a hábitu, které musejí sklenaři nosit na znamení podřízenosti. Díky svému daru by snad mohla mít o něco lepší život, protože se může vyučit sklenařským brusičem.
Jenže její schopnosti jsou už teď tak výjimečné, že si ji vybere kapitán pětadvacítky, družiny, která chrání sklenařská města před nebezpečnými tvory zrozenými z otráveného vzduchu za štítem.
Ilan ví, že musí své tajemství před pětadvaceti bojovníky za každou cenu uchránit. Jsou to přece nepřátelé a život sklenaře pro ně nic neznamená. Nebo se mýlí?
KNIHY OD STEJNÉHO AUTORA
Naslouchač - Stehlíková Petra
286 Kč
Faja - Stehlíková Petra
304 Kč
Faja - Stehlíková Petra
217 Kč
Nasterea - Stehlíková Petra
347 Kč
hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize