Na odvrácené straně - O’Neill Anthony

-13 %
Na odvrácené straně - O’Neill Anthony
Kód9788073355333
PodnázevVraždy na Měsíci. Může být ještě něco víc noir?
AutorO’Neill Anthony
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-7335-533-3
Počet stran432
Výška23,2 cm
Šířka15,6 cm
Tloušťka3,1 cm
Jazykčeština
Rok vydání2018
VazbaPevná s přebalem lesklá
VydavatelLEDA
Běžná cena s DPH348 Kč
Sleva45 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH303 Kč
Dostupnost:
Skladem 2 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Na odvrácené straně Měsíce se nachází Město hříchu založené výstředním miliardářem Fletcherem Mosasem – původně jako trestanecká kolonie pro nejtěžší zločince, nájemné vrahy a sexuální maniaky. V celém vesmíru není místo, kde byste sehnali účinnější fet, levnější plastickou operaci, intimnější zákoutí pro dohodnutí kšeftu… anebo zkorumpovanější policii.
Poručík Damien Zackon, jehož sem před mafiány na Zemi uklidili v rámci programu na ochranu svědků, se o tom má přesvědčit na vlastní kůži. Když v místním policejním revíru dojde k sérii krvavých atentátů, svěří vyšetřování právě jemu. Proč zrovna nováčkovi? Při pátrání po atentátnících mu hážou klacky pod nohy jak kolegové v čele s náčelníkem otylým jako hroch, tak zdejší samozvaný vládce. Jenže co když za vraždami stojí právě všemocný Mosas a jeho neméně ambiciózní dcera?
Mezitím se dva tisíce kilometrů odtud vydává na pouť v krutých podmínkách měsíčního povrchu uhlazený android, usměvavý, cílevědomý – a pokud se mu kdokoli ocitne v cestě, i krvežíznivý stroj vedený jedinou pohnutkou. Musí se dostat do Města hříchu a ovládnout ho…
hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize