Manželka - Alafair Burke

-13 %
Manželka - Alafair Burke
Kód9788073595753
PodnázevJeho skandál, její tajemství
AutorAlafair Burke
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-7359-575-3
Počet stran336
Výška20,8 cm
Šířka14 cm
Tloušťka3,5 cm
Platnost akce2099-12-31
Jazykčeština
Rok vydání2018
VazbaPevná s přebalem lesklá
VydavatelMETAFORA
Běžná cena s DPH349 Kč
Sleva45 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH304 Kč
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Šokující thriller z domácího prostředí připomínající román Za zavřenými dveřmi.
Angela potkává Jasona na večírku, pro který zajišťuje občerstvení. Je přesvědčená, že jejich romance bude jen krátkodobý úlet, jak to ostatně bývá mezi letními hosty a místními. K jejímu překvapení má však Jason, úspěšný profesor ekonomie, jiné plány. Následující léto se vezmou. Manželství je pro ni skvělou příležitostí začít znovu a jinak. Se synem se odstěhuje na Manhattan, kde nikdo nic netuší o její tragické zkušenosti z mládí. S Jasonem navíc tvoří perfektní pár.
Po šesti letech se Jason díky úspěchu své knihy a rostoucí proslulosti v médiích stává známou osobností. Tím se ale najednou dostává příliš pozornosti i Angele, která o to ani v nejmenším nestojí. Jejich dokonalý život se začne hroutit ve chvíli, kdy jedna ze stážistek na univerzitě vznese proti Jasonovi obvinění ze sexuálního obtěžování a další žena, Kerry Lynchová, přijde s ještě mnohem závažnějším tvrzením.
Jason prohlašuje, že je nevinný, a Angela mu věří. Když však Kerry záhadně zmizí, musí Angela přehodnotit svůj pohled: jak na muže, jehož si vzala, tak na ženu, které se rozhodla nevěřit.
hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize