Léčení kořením - Aljoscha Schwarz; Ronald Schweppe

-13 %
Léčení kořením - Aljoscha Schwarz; Ronald Schweppe
Kód9788086179544
PodnázevTajemství léčivé síly domácího a orientálního koření
AutorAljoscha Schwarz; Ronald Schweppe
ISBN80-86179-54-0
Počet stran264
Výška21 cm
Šířka15,5 cm
Tloušťka3 cm
Kód v url111302
Druh sortimentuKniha
Jazykčeština
Rok vydání2000
VazbaPevná bez přebalu matná
VydavatelFONTÁNA
Běžná cena s DPH248 Kč
Sleva32 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH216 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Unikátní kniha pojednávající o léčivé síle domácího i netradičního koření seznamuje s méně známým odvětvím bylinné léčby. Koření – tj. semena, plody, květy, listy a kořeny rostlin – jsou koncentrovanou silu přírody. Rozsah použití koření sahá od mírnění trávicích potíží, úpravy krevního tlaku až k podpoře léčby rakoviny. Koření se také účinně uplatňuje při mnoha psychických problémech a v navazování vnitřní rovnováhy.

Přestože se jedná o velmi málo známou oblast přírodního léčitelství, má na Východě – zejména v Indii – tradici, za kterou stojí již tisíce let prověřování a zkušeností.

Nosnou část knihy tvoří encyklopedicky zpracovaný lexikon nejpoužívanějších druhů koření, jehož součástí je podrobný popis jejich vlastností, postavení v tzv. „energetickém kruhu“, působení v tělesné a duchovně-duševní oblasti a konečně možnosti použití a receptury. V dalším oddíle se můžete naučit způsobům, jak využívat léčivého koření v kuchyni nebo při každodenní hygieně a také, jak zcela bezpečně „ordinovat“ jednotlivé druhy koření na běžné tělesné potíže.

KNIHY OD STEJNÉHO AUTORA
Karma - Aljoscha Schwarz; Ronald Schweppe
242 Kč
hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize