Kvantový čas věčný kalendář - nástěnný kalendář - Jiří Vokáč Čmolík; Jan Rak; Monika Urbanová

-13 %
Kvantový čas věčný kalendář - nástěnný kalendář - Jiří Vokáč Čmolík; Jan Rak; Monika Urbanová
Kód9788088114031
AutorJiří Vokáč Čmolík; Jan Rak; Monika Urbanová
Datum plánovaného vydání30.09.2020
Rok dotisku2020
Jazykčeština
ISBN978-80-88114-03-1
Počet stran0
Tloušťka1,5 cm
Platnost akce2099-12-31
Druh sortimentuKalendář nástěnný
Rok vydání2015
Šířka30,8 cm
VydavatelINNER WINNER
Výška61 cm
Běžná cena s DPH289 Kč
Sleva38 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH251 Kč
Dostupnost:
Dlouhodobá připravovaná novinka
Tento produkt nelze zakoupit
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Unikátní věčný kalendář vytvořený pro vaši osobní cestu a nalezení odpovědí na skryté otázky. Je inspirovaný kvantovou fyzikou a jejím pojetím naší reality. Na citátech se podílely tři osobnosti, které spojuje láska ke kvantové fyzice, spiritualitě a zkoumání lidské existence. Jsou jimi Jiří Vokáč Čmolík, transformační řečník a autor systému Neurorestart, prof. Jan Rak, kvantový fyzik a vedoucí projektu Alice ve švýcarském CERN, a Monika Urbanová, autorka Epigen terapie a terapeutka.

Pomocí fraktálů, autorských energetických symbolů, získáte nový pohled na své podvědomí a hlubší práci v hlubinách své duše. S kalendářem můžete pracovat každý den, zapíšete si své důvody k vděčnosti, popřípadě se nabijete prostřednictvím energetického symbolu. Uvědomění si každodenní vděčnosti navyšuje pocit štěstí a radosti ze života.

Fraktály jsou na první pohled složité útvary, která nemají žádná pravidla. Přesto podle matematiků a fyziků mají překvapivě jednoduchou strukturu. Při pozorování fraktálu pochopíte, že se stále mění – stejně jako jeho hloubka. Je to podobné jako u našeho podvědomí, které také prochází neustálou proměnou; každým dnem vyplouvají na povrch z hlubin vaší duše nové podněty, které vás posouvají kupředu. Autorské energetické symboly Jiřího Vokáče Čmolíka vás nabijí, jejich použití je jednoduché – přiložením levé ruky na symbol aktivujete energii.

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize