Kuchařka pro dceru - Zatloukalová Jana Florentýna

Kuchařka pro dceru - Zatloukalová Jana Florentýna
Kód9788090580619
Podnázev185 vyzkoušených receptů, jak uspět hned napoprvé
AutorZatloukalová Jana Florentýna
ISBN978-80-905806-1-9
Počet stran408
Výška24,5 cm
Šířka18,1 cm
Tloušťka3,3 cm
Druh sortimentuKniha
Jazykčeština
Rok dotisku2019
Rok vydání2015
VazbaPevná bez přebalu lesklá
VydavatelJANA FLORENTÝNA ZATLOUKALOVÁ
Cena s DPH s DPH399 Kč
Dostupnost:
Skladem 2 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Jak se naučit vařit dobře a s chutí? Jak překonat nástrahy složitějších jídel a dosáhnout dokonalosti? Tohle všechno vás Kuchařka pro dceru naučí tak, jak by vás to naučila vaše matka, kdyby na to měla čas.

Tahle knížka je jiná než ostatní kuchařky pro začátečníky, je psaná vtipně a s láskou. Nepřikazuje, nehemží se nejasnými pojmy, nezdráhá se přesně vysvětlovat, co se děje v hrnci, a ochotně upozorní na časté chyby. Naučí vás o vaření přemýšlet, vezme vás kamarádsky za ruku a pomůže odhalit kuchařská tajemství. Díky ní uvaříte dokonalé jídlo hned napoprvé. Zvládnete s ní vše, co budete potřebovat – od špaget po svíčkovou. Je to jediná kuchařka na trhu, kterou se můžete provařit od začátku až do konce, jeden recept za druhým, a v mezičase ji číst jako napínavou kuchařskou detektivku.

Jana Florentýna Zatloukalová je zkušená kuchařka a autorka, která už dovedla do kuchyně desetitisíce žen a dívek a naučila je vařit s láskou a radostí. Pokud vám v kuchyni chybí sebevědomí, vášeň nebo inspirace, její knížky vám tohle všechno přinesou

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize