Krev démona - Vašíček Arnošt

Akce
-20 %
Krev démona - Vašíček Arnošt
Kód9788074042263
AutorVašíček Arnošt
Datum plánovaného vydání11.12.2018
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-7404-226-3
Jazykčeština
Počet stran192
Rok vydání2017
Šířka15,5 cm
Tloušťka2,5 cm
VazbaPevná bez přebalu lesklá
VydavatelEDICE ČESKÉ TELEVIZE
Výška21 cm
Běžná cena s DPH279 Kč
Sleva56 Kč 20 %
Cena s DPH s DPH223 Kč
Dostupnost:
Skladem 2 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Arnošt Vašíček je populární český záhadolog, luštění tajemných záhad je jeho největším koníčkem. Na toto téma již napsal množství knih, z nichž některé byly zfilmovány. Velký úspěch zaznamenal po natočení dvou posledních titulů: Ďáblova lest a Ztracená brána. Na ně volně navazuje kniha Krev démona se známou trojicí vyšetřovatelů. doktor Runa, komisař Sumara a inspektorka Šímová se musejí opět ponořit do historie a odhalit záhadu, zasahující z dávné doby do současnosti.

Komnatu duchů v zámku Stráž nad Nežárkou zřídila známá česká operní diva Ema Destinová, aby zde mohla komunikovat s bytostmi z onoho světa. Když je zde na spiritistickém stolku nalezena uříznutá lidská hlava, všechno nasvědčuje tomu, že se někdo pokoušel navázat spojení s mocnou okultní silou.

Doktor Runa, uznávaný znalec tajných symbolů a magie, má obavy, že někdo chce otevřít dávná tajemství a tím ohrozit existenci současného světa. Než se stačí se Sumatrou a Šímovou pořádně rozhlédnout, objeví se další vražda se znaky okultismu.

Doktor Runa začne pátrat v místní historii a objeví záhadné poznámky k působení templářů v širokém okolí. Podivné rituály, krev démona a odkaz templářů v Čechách - doktor Runa má pocit, že se bezděky dotkl smrtelně nebezpečného tajemství....

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize