Kokain Blues - Slečna Fisherová vyšetřuje - Kery Greenwoodová

-13 %
Kokain Blues - Slečna Fisherová vyšetřuje - Kery Greenwoodová
Kód9788090703506
PodnázevSlečna Fisherová vyšetřuje
AutorKery Greenwoodová
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-907035-0-6
Jazykčeština
Počet stran224
Rok vydání2018
Šířka13,4 cm
Tloušťka1,4 cm
VazbaBrožovaná bez přebalu lesklá
VydavatelEUROSOLAR
Výška19,8 cm
Běžná cena s DPH286 Kč
Sleva37 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH249 Kč
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Kokain Blues je první ze série dobrodružství Phryne Fischerové, připomínající detektivky staré školy, jakými byly například oblíbené cliftonky. Lehká a zábavná četba. Autorka napsala celou řadu pokračování, část již byla natočena jako úspěšný televizní seriál Miss Fisher Murder Mysteries.

Phryne žije v Anglii a život bohaté aristokratické smetánky ji neskonale nudí. Proto vyhoví prosbě indického plukovníka na odpočinku a vydá se do Austrálie, kde žije jeho dcera. Rodina plukovníka o ni má starost, bojí se, že jí hrozí nebezpečí od australského manžela.

Phryne původně pochází z Austrálie z velmi chudých poměrů, bohatství a život v přepychu získala její rodina později dědictvím. A tak jí nedělá problém spřátelit se s místním taxikářem, v podstatě na ulici sebere chudou dívku, kterou zaměstná jako komornou a s jejich pomocí začne řešit záhadu nevolnosti dcery svých přátel. Přitom se zaplete do tragického příběhu zneužité dívky, objeví kokainový gang a spřátelí se s podivnou rodinou ruských tanečníků.

Kniha Kokain Blues je úsměvná, oddychová četba a Phryne Fischerová chytrá, na svou dobu neuvěřitelně moderní a pokroková dívka, která bleskově odhalí každého zločince.

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize