Kladivo na čaroděje 4 Sonáta pro Azazela - Fabian Dušan D.

-13 %
Kladivo na čaroděje 4 Sonáta pro Azazela - Fabian Dušan D.
Kód9788074251733
PodnázevKladivo na čaroděje 4
EdiceFantastická Epocha
AutorFabian Dušan D.
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-7425-173-3
Počet stran168
Výška19,5 cm
Šířka12,5 cm
Tloušťka1,3 cm
Jazykčeština
Rok vydání2013
VazbaBrožovaná bez přebalu lesklá
VydavatelEPOCHA
Běžná cena s DPH159 Kč
Sleva21 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH138 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Na tajném místě se chystá dražba. Ale dřív, než stihne dražený předmět změnit majitele, zhasnou v budově všechna světla.
Obchodníci záhy zjistí, že jsou uvěznění v betonovém bludišti. V silném mrazu, bez elektřiny. Ve vzduchu visí dusivý zápach síry, za každým druhým rohem číhá smrtelné nebezpečí a v uších všech přítomných šumí podivná hudba, která je přivádí k šílenství.
Jediný, kdo zatím neztrácí duchapřítomnost, je Felix Jonáš. Ale bude schopen vyřešit tuhle záhadu dříve, než sám ztratí zdravý rozum?

Série Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… A jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů - a to mluvíme jen o kladných hrdinech. Ti, proti kterým bojují, jsou ještě mnohem horší…


Dušan D. Fabian
Narozen v roce 1975 v Košicích, po Juraji Červenákovi nejpopulárnější současný slovenský autor fantastiky.
Podobně jako jeho "služebně starší" kolega se nejprve prosadil v časopise Fantázia několika povídkami, z nichž většinu později shrnul do sbírky Odbila 13. hodina (2012), avšak knižní debut si "odbyl" v českém jazyce. Na román Invocatio Elementalium (2006), který v sobě mísí prvky městské fantasy a okultního thrilleru, navázal volným pokračováním Pestis Draconum (2008). Následovala kniha Živého mě nedostanou! (2010), což je originální akční fantasy s prvky černého humoru a s nemrtvým válečníkem coby hlavním hrdinou.
Protože Fabianova dosavadní tvorba ideálně rezonovala s konceptem Kladiva na čaroděje, byl do série pozván jako první "zahraniční" autor.
hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize