Kameny a květy - Drahé kameny a Bachova květová esence - Luna S. Miesala-Sellin; Michael Gienger

Akce
-34 %
Kameny a květy - Drahé kameny a Bachova květová esence - Luna S. Miesala-Sellin; Michael Gienger
Kód9788073360559
PodnázevDrahé kameny a Bachova květová esence
AutorLuna S. Miesala-Sellin; Michael Gienger
ISBN80-7336-055-1
Počet stran208
Výška21 cm
Šířka14,8 cm
Tloušťka1,5 cm
Kód v url94432
Druh sortimentuKniha
Jazykčeština
Rok vydání2003
VazbaBrožovaná bez přebalu matná
VydavatelFONTÁNA
Běžná cena s DPH298 Kč
Sleva100 Kč 34 %
Cena s DPH s DPH198 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Léčivé kameny a terapie Bachovými květovými esencemi se v posledních letech velmi rozšířily. Často se tyto dva terapeutické postupy používají současně. Tato publikace vás seznámí s možnostmi i hranicemi obou metod, jež mají mnoho společného, v mnoha bodech se však výrazně rozcházejí. Kameny a květy se nedají ve svých účincích jednoduše srovnávat. Velká rozdílnost spočívá již v pomíjivosti květů a stálosti minerálů. Právě tento rozdíl se však v terapeutické praxi stává základem jejich účinného doplňování. Esence z květů se uplatňuje spíše jako první pomoc a následné využití kamene stabilizuje požadované účinky. Autoři na příkladech důležitých životních motivů ukazují, jak taková smysluplná vzájemná podpora dvou na pohled odlišných přístupů funguje. Jako vodítko pro výběr hlavních témat posloužilo osm typických životních situací, které již Michael Gienger představil ve svých dřívějších pracích, jež mu přinesly velký ohlas a uznání.

Kniha je rádcem i průvodcem na cestě životem pro každého, kdo se zajímá o způsoby léčby vedoucí až ke kořenům a kdo chápe zdraví jako rovnováhu, kterou je potřeba neustále obnovovat.

Kameny a květy – kouzelně představené také na originálních barevných vyobrazeních – nabízejí jedinečně příjemnou pomoc k uzdravení.

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize