Ježíšku, přines mámě punčocháče - Marie Madeira

Ježíšku, přines mámě punčocháče - Marie Madeira
Kód9788087941003
Cena s DPH s DPHna dotaz
Dostupnost:
Nelze objednat
Tento produkt nelze zakoupit
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
28 dní v sukni, 28 dní v kšandách

Jak příjmout sebe sama?
Jak objevit hravost a lehkost svého bytí?
Jak se naučit plout po proudu své řeky života?
Jak porozumět svým brzdám?
Jak nasytit svého divokého muže?
Odpovědi na tyto otázky a mnohé jiné najdete v programu osobního rozvoje, který autorka představuje v této knize.

„Tato kniha je určena všem. Věřím, že pro každého se může stát inspirací pro jeho vlastní zkoumání a práci se sebou. Snažila jsem se, aby v knize byly zajímavé informace pro různé úrovně pokročilosti. Informace, ke kterým v mém případě vedla dlouhá cesta. Než začnete, je třeba napsat si svůj osobní záměr, proč „do programu“ jdete. Můžete si napsat i přání, která se vám dlouho neplní. Když budete poctiví sami k sobě, zjistíte, proč tomu tak je. Po skončení programu nebudete lepší nebo „něco více“ než ostatní. Ale budete jiní v souladu se svým záměrem. Proto si dejte záležet na jeho formulaci. Zároveň se stanete vědomějšími a propojenějšími s planetou Zemí.“ (Marie Madeira)

Kniha obsahuje dvě části - osobní příběh autorky Marie Madeiry, který ozřejmuje, jak dospěla ke svým zkušenostem. V druhé části je popsán měsíční program osobního rozvoje „28 dní v sukni, 28 dní v kšandách“. Text je proložen autentickými zážitky účastníků programu, které se odehrály během „prvního běhu“, z něhož následně vznikla tato knížka. Účastníci popisují své pocity z programu a zachycují proměny, jimiž prošli.

Knihu ilustroval Michal Mimra, který svou inspiraci čerpal během pravidelných setkání účastníků projektu s autorkou programu. Jeho laskavé a vtipné obrázky jsou dalším jazykem, kterým kniha ke čtenářům promlouvá. Součástí knihy je hudební CD. Dvanáct meditačních skladeb zkomponoval Jan Burian mladší přímo k jednotlivým fázím programu, kterým kniha čtenáře provází.