Jak pracuje Lidské tělo

Akce
-50 %
Jak pracuje Lidské tělo
Kód9788025611609
PodnázevSouhrná ilustrovaná encyklopedie anatomie a funkcí všech částí lidského těla
Autorneuveden
ISBN978-80-256-1160-9
Počet stran512
Výška29,2 cm
Šířka23,4 cm
Tloušťka3,4 cm
Platnost akce2099-12-31
Druh sortimentuKniha
Jazykčeština
Rok vydání2014
VazbaPevná s přebalem lesklá
VydavatelSVOJTKA
Běžná cena s DPH999 Kč
Sleva500 Kč 50 %
Cena s DPH s DPH499 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Tato kniha zavede čtenáře na neuvěřitelnou cestu lidským tělem a nabídne také letmý pohled do mimořádného světa lékařské vědy.

Za pomoci více než tisícovky detailních uměleckých ilustrací a fotografií mapuje anatomii lidského těla, zobrazuje každou jeho část a zároveň vysvětluje fyziologii jednotlivých tělesných systémů a poskytuje fascinující nahlédnutí do všech tělních funkcí od působení slzných žláz až po informace, jak tělo absorbuje a využívá sacharidy. Je přehledně rozdělena do dvanácti kapitol, a to podle jednotlivých tělesných partií a jejich funkcí: hlava, smysly, krk, hrudník, horní končetiny, břicho a žaludek, reprodukční systém, pánev a dolní končetiny, krevní oběh, tělesné systémy, buněčná a chemická struktura a vývoj tělesných cyklů. Lidské tělo lze přirovnat ke složitému přístroji, který je složen z miliard mikroskopických jednotek, které mají sice každá svou specifickou funkci, avšak spolupracují navzájem tak, aby vytvořily jeden fantastický, plynule fungující subjekt.

Cílem této publikace je přiblížit a srozumitelnou formou vysvětlit tuto "práci" lidského těla, a to od hlavy až po palec u nohy!

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize