Hrobka krále Hunů - Clive Cussler; Thomas Perry

-13 %
Hrobka krále Hunů - Clive Cussler; Thomas Perry
Kód9788026408802
PodnázevNelítostný souboj o největší poklad všech dob
AutorClive Cussler; Thomas Perry
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-264-0880-2
Jazykčeština
Počet stran304
Rok vydání2015
Šířka17,4 cm
Tloušťka3,5 cm
VazbaPevná s přebalem lesklá
VydavatelCPRESS
Výška24,2 cm
Běžná cena s DPH299 Kč
Sleva39 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH260 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Clive Cussler je autorem mnoha dobrodružných a napínavých příběhů ze všech koutů světa. V posledním thrilleru, který napsal s Thomasem Perrym, opět vystupují manželé a lovci pokladů Sam a Remi Fergovi, známí z jeho předchozích románů.
Tentokrát jsou manželé Fergovi vyrušeni ze své práce na archeologickém nalezišti v Mexickém zálivu. Ozve se jim jejich přítel, profesor Albrecht z Německa. Žádá je o pomoc při práci na nalezišti v Maďarsku. Musejí za ním ihned odjet v přísném utajení do jeho působiště v Berlíně, kde jim naznačí, co objevil. Profesor Albrecht se domnívá, že narazil na stopy, vedoucí k odkrytí jedné z největších záhad historie: objev hrobky hunského krále Attily, přezdívaného Bič Boží, a největšího pokladu všech dob, který tento dobyvatel ukryl před dávnými lety. Než se stačí domluvit, jak budou postupovat, profesora unesou neznámí lidé.
A začne hon na život a na smrt. Manželé Fargovi se snaží odhalit nezámé útočníky a zároveň pochopit, o co se vlastně hraje. Kdo bude úspěšnější a rozluští dávné poselství?

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize