Hračkář - Andrew Mayne

-13 %
Hračkář - Andrew Mayne
Kód9788076173552
EdiceSvětový bestseller
AutorAndrew Mayne
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-7617-355-2
Počet stran296
Výška23,6 cm
Šířka15,8 cm
Tloušťka2,7 cm
Jazykčeština
Rok vydání2019
VazbaPevná bez přebalu lesklá
VydavatelKALIBR
Běžná cena s DPH379 Kč
Sleva49 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH330 Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Thriller Hračkář autora Andrewa Mayne je druhou knihou ze série s profesorem Theo Crayem, který se poprvé představil  čtenářům v bestselleru Šelma.
Theo Cray odhalil jednoho z nejbrutálnějších sériových vrahů v dějinách pomocí svých zvláštních vědeckých metod. Ale vzhledem k podezřením, která proti němu byla vznesena po smrti jeho bývalé studentky a po zabití jejího vraha již nemůže zastávat své místo na universitě. Rozhodne se tedy začít nový život v úplně jiné oblasti a stane se poradcem v záhadné společnosti, zabývající se špionáží.
Není úplně spokojen se svou prací a tak když se shodou okolností vyskytne další nevyřešený kriminální případ, všeho nechá a začne pátrat. Na Thea se obrátil otec, který svého syna pohřešuje více jak deset let. Má pocit, že úřady nic nepodnikly pro jeho nalezení a sám se svým pátráním také neuspěl. Theo zpočátku pochybuje a chce celé pátrání ukončit, ale když objeví stopy, které policie při vyšetřování přehlédla – nebo úmyslně ignorovala – je zaujat a s vervou sobě vlastní se pustí do důkladného pátrání.
Jedinou stopou, která vypadá nadějně, jsou kresby dětí a záhadná legenda o muži v bílém cadillaku, který hodným dětem rozdává hračky. O muži, kterému děti říkají Hračkář. A z kterého Theovi začíná naskakovat husí kůže, jak o něm odkrývá další podrobnosti…

KNIHY OD STEJNÉHO AUTORA
CD Šelma - Andrew Mayne
304 Kč
hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize