Homeopatie pro zahradu a farmu - Vaikunthanath Das Kaviraj

Homeopatie pro zahradu a farmu - Vaikunthanath Das Kaviraj
Kód9788086936284
AutorVaikunthanath Das Kaviraj
ISBN978-80-86936-28-4
Počet stran380
Výška24,6 cm
Šířka18 cm
Tloušťka2,2 cm
Kód v url180993
Druh sortimentuKniha
Jazykčeština
Rok vydání2011
VazbaPevná bez přebalu matná
VydavatelALTERNATIVA
Cena s DPH s DPH750 Kč
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Mezinárodně známý autor Vaikunthanath Das Kaviraj v knize Homeopatie pro zahradu a farmu shrnuje své dlouholeté zkušenosti s homeopatickým ošetřováním rostlin v Indii a v Holandsku.

Kniha dává přesné a konkrétní instrukce, jak lze homeopatickými léky zvýšit úrodu a její kvalitu. Je v ní uveden podrobný popis účinků jednotlivých léků na rostliny. Obsahuje rady, jak homeopaticky zasáhnout při zlepšování kvality půdy, jaké léky léčí určité nemoci nebo určitá poranění či napadení rostlin nebo poruchy v jejich vývoji.

Orientaci usnadňuje rozsáhlý rejstřík (repertorium) poruch, nemocí, symptomů, parazitů či poškození s uvedením souvisejících léků. Kniha umožňuje bezpečnou orientaci nejen profesionálnímu znalci, ale také amatérskému zahradníkovi či laikovi. Výklad je provázen mnoha názornými barevnými fotografiemi poškození a nemocí rostlin.

Podle autora je možné odstranit i problémy, s nimiž si běžný zemědělec nebo zahrádkář dosud nevěděl rady. Homeopatické ošetřování rostlin je šetrné k přírodě, je ekologické a také laciné v porovnání s obvyklými způsoby ošetřování. Homeopatické léky jsou zpravidla používány v malém množství, rozpuštěné ve vodě, v zálivce či v postřiku, a jsou dostupné i v našich lékárnách či na internetu.
hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize