Geny jako příležitost - Susanne Weikl

-13 %
Geny jako příležitost - Susanne Weikl
Kód9788081005602
PodnázevJak si sami určujeme svůj genetický osud
AutorSusanne Weikl
ISBN978-80-8100-560-2
Počet stran184
Výška20 cm
Šířka13,1 cm
Tloušťka1,4 cm
Druh sortimentuKniha
Jazykčeština
Rok vydání2018
VazbaBrožovaná bez přebalu lesklá
VydavatelEUGENIKA
Běžná cena s DPH258 Kč
Sleva34 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH224 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Ovlivňujete to, co se děje ve vašem těle, a máte moc nad svými geny. V tom se skrývá nesmírný potenciál pro zdravější život.
Tato kniha vám poskytne vše, co potřebujete k tomu, abyste své geny mohli vědomě ovládat. Získáte zcela nový pohled na své geny a změníte jejich naprogramování.

Myslíte si, že vaše dědičná výbava je vaším osudem, nemáte žádnou možnost ji ovlivnit a musíte se s ní spokojit? V tom případě se mýlíte. Své geny řídíte každý den, každou minutu a vteřinu.
Nevědomky ovládáte, proč na stres reagujete bolestí hlavy, proč máte pomalou látkovou výměnu a proč vám v horku natékají nohy jako vaší babičce. Znalosti o tomto mechanismu vám otevřou škálu neomezených možností, abyste své geny mohli začít řídit zdravěji a především vědomě. Kniha je členěna tak, abyste se nejprve seznámili s genetikou a epigenetikou.

Následují kapitoly Řízení genů v duševní rovině a Řízení genů v tělesné rovině. Zde na vás čeká množství snadných a zajímavých cvičení. Příklady z praxe v závěrečné části slouží pro další inspiraci. Opusťte vyšlapané cesty a vyzkoušejte nové, abyste si mohli utvářet své zdraví. Vydejte se s autorkou za dobrodružným řízením genů!"
hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize