Dítě, které v noci našlo slunce - Di Fulvio Luca

Akce
-20 %
Dítě, které v noci našlo slunce - Di Fulvio Luca
Kód9788024254845
EdiceSvětový bestseller
AutorDi Fulvio Luca
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-242-5484-5
Počet stran600
Výška23,6 cm
Šířka15,8 cm
Tloušťka4,3 cm
Jazykčeština
Rok vydání2016
VazbaPevná bez přebalu lesklá
VydavatelKNIŽNÍ KLUB
Běžná cena s DPH449 Kč
Sleva90 Kč 20 %
Cena s DPH s DPH359 Kč
Dostupnost:
Skladem 4 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Luca DI Fulvio je italský spisovatel historických románů. V češtině již vyšly dva tituly, a to: Chlapec, který rozdával sny a Dívka, která se dotkla nebe.
Dobrodružný román Dítě, které v noci našlo slunce se odehrává převážně ve východních Alpách na počátku 15.století.
Raühnval je bohaté knížectví, kde lidé žijí spokojeně a celkem v klidu až do doby, kdy jsou přepadeni krutým a nelítostným vládcem sousední země. Celá knížecí rodina a všichni obyvatelé hradu jsou vyvražděni, jediný syn lenního pána Marcus se jako zázrakem zachrání. Pomůže mu dcera místní porodní báby, která ho ukryje ve své chatrči a přijme za svého. Marcus se časem stane z privilegovaného a opečovávaného dítěte odvážným mladíkem, který se začíná ptát co je život a kde je pravda.
Protože nový kníže, který zabil jeho rodiče a přivlastnil si jeho dědictví, Marcuse stále pronásleduje a snaží se ho zničit, Marcus uteče k rebelům a s nimi se vydá do Kostnice, aby zde poznal Mistra Jana Husa, který zde čeká na rozsudek koncilu a vzápětí na upálení. Po setkání s Husem si Marcus uvědomí své poslání a vrátí se do své země, aby se postavil vrahovi své rodiny a zjednal spravedlnost.

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize