Chirurgická léčba degenerativního postižení bederní páteře - Šrámek Jiří a kolektiv

Akce
-63 %
Chirurgická léčba degenerativního postižení bederní páteře - Šrámek Jiří a kolektiv
Kód9788024753621
AutorŠrámek Jiří a kolektiv
ISBN978-80-247-5362-1
Počet stran160
Výška24 cm
Šířka17 cm
Tloušťka0,7 cm
Platnost akce2099-12-31
Druh sortimentuKniha
Jazykčeština
Rok vydání2015
VydavatelGRADA
Běžná cena s DPH399 Kč
Sleva250 Kč 63 %
Cena s DPH s DPH149 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Spondylochirurgie je moderní, dynamický obor zabývající se zejména chirurgickou léčbou chorob páteře. Mezi nejčastější postižení patří degenerativní změny v bederní oblasti. Primární léčbou je rehabilitace, v některých případech však navzdory dlouhodobé konzervativní léčbě nedojde ke zlepšení. Tehdy je vhodné zvážit chirurgické řešení.

Kniha poskytuje komplexní náhled na chirurgickou léčbu degenerativního postižení včetně nejmodernějších poznatků, které jsou podrobně vysvětleny a systematizovány. Autor MUDr. Jiří Šrámek je ortoped, věnuje se však pouze oboru spondylochirurgie, a to na předních pracovištích v České republice a nyní v zahraničí.

Odborná publikace je určena pro pre- a zejména postgraduální studium v oborech ortopedie, neurologie, neurochirurgie, radiologie. Čtenářům přiblíží možnosti současné spondylochirurgie, pomocí bohaté obrazové dokumentace s množstvím RTG, CT a MRI snímků (celkem 264 snímků) umožní strukturalizovat pohled na jednotlivé typy postižení, a tím usnadní rozhodnutí o vhodné terapii.

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize