Cesta pravého muže - David Deida

-13 %
Cesta pravého muže - David Deida
Kód9788073700218
PodnázevDuchovní průvodce pro muže
AutorDavid Deida
Druh sortimentuKniha
ISBN978-80-7370-021-8
Jazykčeština
Kód v url186603
Počet stran216
Rok dotisku2014
Rok vydání2011
Šířka14,5 cm
Tloušťka2,2 cm
VazbaPevná bez přebalu lesklá
VydavatelSYNERGIE
Výška21,5 cm
Běžná cena s DPH289 Kč
Sleva38 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH251 Kč
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Jaké je vaše nejhlubší životní poslání? Co doopravdy ženy chtějí? Jak se stát skvělým milencem? Pokud čtete tyto otázky a jste muž, určitě jste si již tyto a podobné otázky pokládali. Možná ale nebylo snadné na ně nalézt odpověď.

Cesta pravého muže vás zavede do srdce současné mužské zkušenosti. David Deida se zde s pronikavou upřímností a ojedinělým vhledem do nejhlubších mužských tužeb zabývá nejdůležitějšími aspekty života mužů - kariérou a rodinou počínaje a ženami, intimitou, láskou a duchovním růstem konče. Nabízí vám praktickou příručku jak žít

Cesta pravého muže by se měla být povinnou „školní“ četbou. Deida učí muže, jak být muži, a ženy, jak být ženami. Jak se navzájem obdarovat tím, čím jsme jedineční, a porozumět tomu, kde jsme odlišní. Nejde přitom jen o psychologické poučky – Deida vysvětluje, jak se liší a doplňují naše mužské a ženské energie, což je v dnešní „zrovnoprávněné“ společnosti zcela klíčové. Tato kniha zásadním způsobem podporuje životní směřování mužů, jejich sílu a celistvost, a zároveň lehkost bytí, hluboké uvolnění a zářící radost jejich partnerek!

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize