Černá vdova - Silva Daniel

Akce
-20 %
Černá vdova - Silva Daniel
Kód9788327615299
AutorSilva Daniel
Druh sortimentuKniha
ISBN978-83-276-1529-9
Jazykčeština
Počet stran480
Rok vydání2017
Šířka14,3 cm
Tloušťka3,8 cm
VazbaPevná bez přebalu lesklá
VydavatelHARPERCOLLINS POLSKA
Výška21,5 cm
Běžná cena s DPH299 Kč
Sleva60 Kč 20 %
Cena s DPH s DPH239 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Daniel Silva je jedním z nejúspěšnějších autorů špionážních thrillerů současnosti. Původem novinář, zabývající se především tematikou blízkého východu a zákulisím tajných služeb, využil své znalosti z tohoto prostředí k vytvoření autentické atmosféry svých románů

Gabriel Allon je již smířený se skutečností, že se v dohledné době stane šéfem izraelské zpravodajské služby. Těsně před jeho jmenováním však teroristé v Paříži odpálí bombu a Gabrielovi přátelé ve Francii ho požádají o pomoc při odhalení původce útoku, jehož provedením byla pověřena tzv.černá vdova. Jsou přesvědčeni, že Gabriel je jedním z mála, kdo může teroristu odhalit vzhledem k tomu, že útok byl veden na centrum pro studium antisemitismu. Útoky proti francouzské židovské menšině se stupňují a je nutné je zastavit.

Gabriel odloží své jmenování a se svými přáteli z největších zpravodajských služeb světa vymyslí plán: musí najít agenta schopného proniknout do centra teroristů a odhalit jejich vůdce a mozek všech teroristických akcí. Tím agentem by měla být žena, falešná černá vdova.

Gabrielovi se podaří najít vhodnou kandidátku v lékařce, která žila a pracovala ve Francii a nyní je přestěhovaná v Izraeli. Podaří se mu ji přesvědčit a po dlouhém a tvrdém zaškolení získá agentku, schopnou vystupovat jako černá vdova.

Nyní zůstává jen otázka, jestli se jí podaří proniknout mezi teroristy a zůstat v utajení.

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize