CD Lovestory ve výtahu - Miloš Čermák

Akce
-28 %
CD Lovestory ve výtahu - Miloš Čermák
Kód5060374030008
Podnázeva dalších 77 povídek z fleku 6 hod. 46 min.
AutorMiloš Čermák
Jazykčeština
VazbaCD
ISBN506-0-7403-000-8
Počet stran0
Výška12,8 cm
Šířka14,2 cm
Tloušťka0,8 cm
Platnost akce2099-12-31
Druh sortimentuCD
Rok vydání2013
VydavatelRADIOSERVIS
Běžná cena s DPH249 Kč
Sleva70 Kč 28 %
Cena s DPH s DPH179 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek z fleku je nejnovějším počinem jednoho z nejznámějších českých novinářů a odborníka na on-line média - Miloše Čermáka. Titul vychází v těchto dnech současně v knižní i audioknižní podobě. Jedná se o Čermákovu první audioknihu, kterou si navíc i sám namluvil.

Miloš Čermák napsal kolem dvaceti knížek, mimo jiné rozhovor s Karlem Krylem, nebo román Jak se skáče na špek. Je také spoluautorem jednoho z nejpopulárnejších českých komiksů Hana a Hana. Kromě psaní knih je znám svým dlouhodobým působením v časopise Reflex či pozicí šéfkomentátora Lidových novin. V roce 2010 získal prestižní ocenění Osobnost roku v anketě Křišťálová Lupa.

Původním plánem Miloše Čermáka bylo napsat každý den jednu krátkou povídku. Některé dny vynechal a některé povídky nebyly krátké, ale záměr se podařilo splnit. Všechny byly publikovány v den, kdy vznikly. Z původních 100 povídek bylo do titulu vybraných nejlepších 78. Všechny spojuje humor, zamyšlení nad současným světem a především nadhled.

Kniha vznikla unikátním stylem, formou tzv. crowdfundingu. Za stanovených 45 dnů přispěli čtenáři více než dvojnásobkem částky, které Čermák stanovil a tak projekt dostal zelenou. Vydavatelství Publixing, které audioknihu vydává, navíc přesvědčilo Čermáka, aby povídky sám namluvil což je stále v Čechách relativně ojedinělé.

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize