Biologická léčba v revmatologii - Marta Olejárová

Akce
-40 %
Biologická léčba v revmatologii - Marta Olejárová
Kód9788020422811
AutorMarta Olejárová
Druh sortimentuKniha
EdiceAeskulap
ISBN978-80-204-2281-1
Jazykčeština
Platnost akce2099-12-31
Počet stran160
Rok vydání2012
Šířka14,5 cm
Tloušťka1,5 cm
VazbaPevná s přebalem matná
VydavatelMLADÁ FRONTA
Výška20,5 cm
Běžná cena s DPH250 Kč
Sleva100 Kč 40 %
Cena s DPH s DPH150 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Biologická léčba se v současné době stala již etablovanou součástí komplexní péče o pacienty se zánětlivými revmatickými chorobami. Předkládaná monografie podává přehled nejaktuálnějších poznatků stran jejích indikací, kontraindikací, ale i dlouhodobé bezpečnosti léčby.

Inhibitory TNF-? a ostatní přípravky biologické léčby jsou nejprve podrobně probrány z hlediska mechanismu účinku jednotlivých léků - samostatné kapitolky se věnují farmakokinetice, účinnosti u revmatoidní artritidy, psoriatické artritidy, ankylozující spondylitidy, juvenilní idiopatické artritidy a dalších onemocnění. Následuje přehled dávkování, způsobů aplikace a potenciálních nežádoucích účinků těchto léčiv.

V kapitole "Biologická léčba v České republice" nalezne čtenář nejen aktuální informace o současných podmínkách biologické léčby v naší republice a přehled center biologické léčby u nás, ale i informace o "Registru nemocných s revmatickými chorobami, léčených biologickou léčbou, v ČR (ATTRA)", díky němuž je možné dlouhodobé hodnocení výsledků léčby včetně fyzické funkce a kvality života, bezpečnosti léčby i farmakoekonomických parametrů.
Vše doplňuje řada praktických schémat, příloh a tabulek.

KNIHY OD STEJNÉHO AUTORA
hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize