Astrologie pro začátečníky - William W. Hewitt

-13 %
Astrologie pro začátečníky - William W. Hewitt
Kód9788073360689
PodnázevJak snadno pochopit a vykládat horoskop
AutorWilliam W. Hewitt
ISBN80-7336-068-3
Počet stran268
Výška21 cm
Šířka15,5 cm
Tloušťka2,8 cm
Kód v url94435
Druh sortimentuKniha
Jazykčeština
Rok vydání2003
VazbaPevná bez přebalu matná
VydavatelFONTÁNA
Běžná cena s DPH258 Kč
Sleva34 Kč 13 %
Cena s DPH s DPH224 Kč
Dostupnost:
Zajišťujeme u dodavatele
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Proč se učit astrologii? Tato věda je studiem nebeských cyklů a kosmických jevů, jež se odrážejí v našem pozemském světě. Vesmír je jako obrovské hodiny – kolečka uvnitř koleček, jež se skládají ještě z menších částí – a na to vše jsme my všichni nějakým způsobem nuceni reagovat. Horoskop, který se často sestavuje u příležitosti nejrůznějších okamžiků – uzavření manželství, narození dítěte, nové zaměstnání – je fotografickou momentkou této velkolepé kosmické hry.
Když se zahloubáte do uspořádání planet ve svém horoskopu, můžete tam objevit určité informace, které vám pomohou lépe a úspěšněji žít svůj život. Jde o způsob, jak uspořádat a pochopit své prožitky a zkušenosti, a také jak pochopit svou povahu – s jejími přednostmi i nedostatky, vlohami i problémy. Vyzbrojeni těmito informacemi budete lépe připraveni na různá rozhodování, na nichž závisí vaše budoucnost.
Tato příručka vynikajícího amerického astrologa vám bude spolehlivým a svěžím průvodcem v nedohledném moři informací, jež dokáží zájemce o tuto nauku doslova zahltit.

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize